• Masz pytania? Zadzwoń: 86 217 36 78
Dołącz do nas!

AUTORYZOWANY DEALER MASZYN ROLNICZYCH

Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym DEALEREM maszyn rolniczych w województwie podlaskim takich marek jak:

massey ferguson logo

Dzięki ponad 160-letniemu doświadczeniu i innowacyjności Massey Ferguson jest jedną z wiodących na świecie marek ciągników i liderem w sektorze maszyn żniwnych

OFERTA
dafagro logo

Uznany producent wysokiej jakości maszyn rolniczych – wozów paszowych i rozrzutników obornika, które w pełni zaspokoją oczekiwania odbiorców

OFERTA
horsh logo

Za każdym razem, gdy rolnik spogląda w lusterko wsteczne swojego ciągnika i widzi czerwony kolor, powinien wiedzieć, że wybrał bezkompromisową jakość.

OFERTA

MASZNY ROLNICZE MASSEY FERGUSON

Ciągniki Massey Ferguson zapewniają wydajność, komfort i bezkompromisową jakość.

Wydajne, niezawodne silniki wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne w połączeniu z zaawansowanymi, ale przyjaznymi dla użytkownika przekładniami, spełniają potrzeby każdego rolnika i pozwalają optymalnie wykorzystywać szeroki park maszynowy, przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum kosztów eksploatacji.

SPRAWDŹ OFERTĘ
massey
image

Optymalizuj zbiory z innowacyjną technologią Massey Ferguson zapewniającą wysoką wydajność podczas żniw.

Massey Ferguson to pionier w dziedzinie technologii kombajnów zbożowych, począwszy od przyrządu żniwnego PowerFlow a skończywszy na wyposażeniu do rolnictwa precyzyjnego.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Rozwiązania zastosowane w prasach przeznaczone dla wszystkich rodzajów upraw.

Prasy zwijające i kostkujące (mała i duża kostka) Massey Ferguson stworzono z myślą o prasowaniu maksymalnej ilości materiału w każdej kostce lub beli, aby zagwarantować łatwiejszy transport, przechowywanie i użycie.

ZOBACZ OFERTĘ
image
image

Gwarancja niezrównanej wszechstronności oraz prostoty obsługi.

Ładowacze czołowe MF zaprojektowano z myślą o pełnej jego integracji z ciągnikiem, co zapewnia optymalną wszechstronność.

ZOBACZ OFERTĘ

Masz Pytania

image
Daniel Zdrodowski

Kierownik Działu Handlowego
tel.: +48 731 888 423

Aktualności

image
Dołącz do nas

na Facebooku

Najświeższa porcja wiadomości z naszego marketu. Dołącz do nas i bądź na bierząco, nie przegap promocji i obniżek cenowych. Poznaj nas! Dzięki mediom społecznościowym przekażemy ci jak pracuje nasz największy w regionie sklep, dowiesz sie o nadchodzących wydażeniach