• Masz pytania? Zadzwoń: 86 217 36 78
Dołącz do nas!

AKTUALNE OFERTY PRACY

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Podstawowe zadania

  • Sprzedaż bezpośrednia ciągników i maszyn rolniczych (wiodących producentów) do klientów firmy i aktywne poszukiwanie nowych gospodarstw
  • Budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Praca w środowisku CRM
  • Samoorganizacja pracy w terenie oraz aktywne raportowanie podjętych działań
  • Reprezentowanie firmy podczas imprez wystawienniczych

Wymagania

  • Mile widziana znajomość branży rolniczej (ciągniki, maszyny rolnicze)
  • Doświadczenie handlowe mile widziane
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie rolnicze, jednak nie jest to warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

DOŁĄCZ DO NAS

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.